Понеділок, 25 Березня 2019, 12:40
Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу

Дошка оголошень
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Опитування
Оцените мой сайт

Всього відповідей: 125
Категорії розділу
Гімн випускників
Головна » 2016 » Червень » 14 » Про переведення та випуск учнів школи 7-10 класи
20:28
Про переведення та випуск учнів школи 7-10 класи

Перевести 25  учнів 7-Б класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Безнюк Вячеслав Сергійович

  1.  

Віннічук Олександра Гурамівна

  1.  

Гадземан Максим Сергійович

  1.  

Гороть Андрій Олегович

  1.  

Данильчук Марія Олександрівна

  1.  

Кричильський Артур Олександрович

  1.  

Кундос Богдан Олегович

  1.  

Кучик Анатолій Миколайович

  1.  

Лаврентьєв Олексій Миколайович

  1.  

Мельник Дмитро Володимирович

  1.  

Мельник Максим Олексійович

  1.  

Мельникова Анастасія Юріївна

  1.  

Мороз Катерина Миколаївна

  1.  

Мочаєв Олександр Петрович

  1.  

Остапчук Катерина Андріївна

  1.  

Овдійчук Тетяна Володимирівна

  1.  

Случак Зоряна Юріївна

  1.  

Тищук Василь Ігорович

  1.  

Федевич Катерина Володимирівна

  1.  

Чернадчук Валерій Вільямович

  1.  

Чепела Юрій Тарасович

  1.  

Шпараговська Діана Василівна

23.

Дзюбук Мар'яна Вікторівна

24.

Кравець Євгеній Юрійович

25.

Саврук Мирослав Ярославович

 

 

 

Перевести 26  учнів 7-А класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Августинович Владислав Юрійович

  1.  

Алексєєнко Денис Олександрович

  1.  

Антонець Іван Юрійович

  1.  

Бездольна Аліна Сергіївна

  1.  

Будько Стелла Андріївна

  1.  

Вильчик Анастасія Андріївна

  1.  

Головач Вадим Олександрович

  1.  

Грипіч Дарина Олегівна

  1.  

Дубіч Олександр Олександрович

  1.  

Ковальчук Антон Богданович

  1.  

Грицюк Давид Леонідович

  1.  

Кузнєцова Анастасія Миколаївна

  1.  

Колошва Ангеліна Русланівна

  1.  

Колошва Андрій Олексійович

  1.  

Кошка Дмитро Олександрович

  1.  

Лоша Андріана Михайлівна

  1.  

Мирко Вадим Сергійович

  1.  

Михальчук Артур Юрійович

  1.  

Москальчук Дмитро Сергійович

  1.  

Назарець Анастасія Сергіївна

  1.  

Сичик Катерина Василівна

  1.  

Сінчук Дмитро Вікторович

  1.  

Сінчук Діана Вікторівна

  1.  

Стаднік Даниіл Андрійович

  1.  

Шульган Роман Дмитрович

  1.  

Шурпик Денис Олександрович

 

 

 

 

 

Перевести 22  учні 8-А класу, а саме:

за/п

Прізвище, Ім.’я, по батькові

  1.  

Будзігон Альберт Олександрович

  1.  

Веденєєва Соломія Русланівна

  1.  

Гандзюк Ілля Миколайович

  1.  

Глізнуца Андрій Володимирович

  1.  

Івашинюта Олександр Михайлович

  1.  

Каленик Дарина Іванівна

  1.  

Каргачинська Діана Андріївна

  1.  

Кожушок Анастасія Михайлівна

  1.  

Литвинчук Анна Сергіївна

  1.  

Махомет Юлія Іванівна

  1.  

Мирко Тарас Ігорович

  1.  

Мороз Олег Миколайович

  1.  

Новожилова Ольга Андріївна

  1.  

Петрик Анастасія Сергіївна

  1.  

Сагайдаковська Софія Сергіївна

  1.  

Слободенюк Марта Сергіївна

  1.  

Стасюк Владислав Миколайович

  1.  

Сухарєв Олег Ігорович

  1.  

Фаліковський Владислав Дмитрович

  1.  

Фесюк  Андрій Віталійович

  1.  

Шевчук Іван Васильович

22.

Гілевич Анастасія Миколаївна

Перевести 21  учень 8-Б класу, а саме:

за/п

Прізвище, Ім.’я, по батькові

  1.  

Бирда Максим Миколайович

  1.  

Божко Дмитро Сергійович

  1.  

Бондар Олександра Віталіївна

  1.  

Буряк Антон Михайлович

  1.  

Ващук Сергій Васильович

  1.  

Висоцький Микола Анатолійович

  1.  

Данильчук Маргарита Олександрівна

  1.  

Заверуха Дарина Андріївна

  1.  

Кіптель Антон Михайлович

  1.  

Корева Михайло Володимирович

  1.  

Корнійчук Владислав Віталійович

  1.  

Кухарчук Дар’я Андріївна

  1.  

Осташевська Каміла Андріївна

  1.  

Поліщук Діана Сергіївна

  1.  

Рожков Владислав Андрійович

  1.  

Середа Владислав Олександрович

  1.  

Смірнов Ілля Сергійович

  1.  

Соломко Андрій Олександрович

  1.  

Фінчук Вікторія Миколаївна

20.

Нестерук Олексій Олегович

21.

Корольчук Тетяна Петрівна

 

Протокол №10 від  08.06.2016

Перевести 28  учнів 9-А класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, Ім.’я, по батькові

  1.  

Веденєєв Назарій Русланович

  1.  

 Вознюк Іван Васильович

  1.  

Грипіч Андрій Аркадійович

  1.  

 Гуріна Марина Ігорівна

  1.  

Гусак Анна Михайлівна

  1.  

Денисова Дарина Олексіївна

  1.  

Дербак Роман Васильович

  1.  

Дмитринська Тетяна Володимирівна

  1.  

Дукова Катерина Василівна

  1.  

Кіриша  Катерина  Миколаївна

  1.  

Ковальчук Дмитро Васильович

  1.  

Ковальчук Ілля Сергійович

  1.  

Ковальчук Павла Богданович

  1.  

Конеюк Дарина Ярославівна

  1.  

Кошка Наталія Миколаївна

  1.  

Колтун Анастасія ярославівна

  1.  

Мельник Олександра Олексіївна

  1.  

Одейчук Діана Русланівна

  1.  

Савчук Сергій Анатолійович

  1.  

Сидорук Микола Олегович

  1.  

Сичик Владислав Васильович

  1.  

Таргоній Катерина Юріївна

  1.  

Тильман Аліна Богданівна

  1.  

Трофимчук Ілля Юрійович

  1.  

Троцюк Віталій Іванович

  1.  

Царук Назарій Юрійович

  1.  

Шулякова Мар’яна Сергіївна

  1.  

Ярощук Денис Сергійович

 

Перевести 24  учні 9-Б класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Басюк Марія Анатоліївна

  1.  

Блищик Вікторія Василівна

  1.  

Буцин Олександр Геннадійович

  1.  

Гераськін Дмитро Володимирович

  1.  

Гореславець Валерія Володимирівна

  1.  

Гадземан Остап вікторович

  1.  

Давиборан Річард Олегович

  1.  

Жданюк Світлана Петрівна

  1.  

Крупишев Максим Віталійович

  1.  

Кундос Марія Олегівна

  1.  

Крищук Назарій Русланович

  1.  

Мельник Владислав Олександрович

  1.  

Мельничук Богдан Петрович

  1.  

Маянцев Андрій Олександрович

  1.  

Петрик Ілля Вячеславович

  1.  

Пісковець Дарина Сергіївна

  1.  

Понирко Валерія Олександрівна

  1.  

Присташ Валерій Іванович

  1.  

Ступчук Яна Вікторівна

  1.  

Супрунюк Владислав Олегович

  1.  

Фесюк Ірина Миколаївна

  1.  

Холод Ілля Васильович

  1.  

Холодюк Вікторія Анатоліївна

24.

Чабан Микита Вячеславович

 

Протокол №9 від  03.06.2016

Перевести 28  учнів 10класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

1.

Андрієвська Тамара Леонідівна

2.

Бирда Юлія Олександрівна

3.

Борейчук Наталія Ігорівна

4.

Галагаз Юлія Олегівна

5.

Гоголь Карина Василівна

 6.

Демчук Тетяна Геннадіївна

 7.

Дідух Анастасія Віталівна

 8.

Жигало Євгенія Юріївна

9

Кирлонару Катерина Михайлівна

10

Ковальчук Юлія Василівна

11

Крук Іванна Вікторівна

12

Курганович Анастасія Сергіївна

13

Лазарчук Олександр Григорович

14

Мацюк Олександра Валентинівна

15

Михальчук Дмитро Михайлович

16

Одейчук Ілона Ігорівна

17

Пацько Павло Петрович

18

Петрова Наталія Павлівна

19

Руденко Анна Руслаеівна

20

Сальник Тарас Володимирович

21

Сорочук Дмитро Юрійович

22

Ткачук Юрій Олегович

23

Трофимчук Андрій Миколайович

24

Ушол Дмитро Сергійович

25

Цимбалюк Вячеслав Григорович

26

Шулякова Ольга Сергіївна

27

Якимчук Вікторія Андріївна

28

Янчук Дарина Олександрівна

 

Протокол №7 від  27.05.2016

Випустити 10  учнів 11-А класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, ім’я, по батькові

  1.  

Грицай Карина Сергіївна

  1.  

Жук Яна Юріївна

  1.  

Костючок Олена Василівна

  1.  

Мамичева Вікторія Сергіївна

  1.  

Мирко Едуард Сергійович

  1.  

Панасюк Віктор Віталійович

  1.  

Пісковець Данило Володимирович

  1.  

Поліщук Катерина Русланівна

  1.  

Снітко Карина Георгіївна

  1.  

Трухонь Катерина Андріївна

 

Випустити 18  учнів 11-Б класу, а саме:

 

 

за/п

Прізвище, ім’я, по батькові

  1.  

Вітошко Іван Вікторович

  1.  

Гаврилюк Анастасія Валентинівна

  1.  

Галагуз Інна Олегівна

  1.  

Гілевич Катерина Миколаївна

  1.  

Данильчук Олександр Олександрович

  1.  

Довжаниця Сергій Валерійович

  1.  

Драка Лілія Василівна

  1.  

Касьян Катерина Олександрівна

  1.  

Кожушок Марія Михайлівна

  1.  

Кубашевич Ірина Геннадіївна

  1.  

Корейко Андрій Михайлович

  1.  

Кравець Олександра Юріївна

  1.  

Малишевський Максим Миколайович

  1.  

Рицький Владислав Ігорович

  1.  

 Сухарєва Анна Ігорівна

  1.  

Чайка Ірина Сергіївна

  1.  

Чупринський Олександр Вікторович

  1.  

Ярощук Ярослава Сергіївна

Переглядів: 367 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Погода в Костополі
Користувачі


Партнери
width="60"
width="70"
width="80"
Статистика
Copyright MyCorp © 2019