П`ятниця, 24 Травня 2019, 08:53
Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу

Дошка оголошень
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Опитування
Оцените мой сайт

Всього відповідей: 126
Категорії розділу
Гімн випускників
Головна » 2016 » Червень » 14 » Про переведення та випуск учнів школи 1-6 класи
20:27
Про переведення та випуск учнів школи 1-6 класи

Рішення педагогічної ради Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 про переведення та випуск учнів 1-11 класів

Протокол №6 від  25.05.2016

Перевести 32  учні 1-А класу, а саме:

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Басюк Максим Тарасович    

Берник Валерія Сергіївна     

Блищик Артем Васильович 

Гавлітіна Вікторія Володимирівна 

Гороть Павло Олегович          

Дідич Володимир Олегович  

Дубіч Аміна Олександрівна    

Ільчук Дмитро Сергійович       

Кисліцина Олександра Віталіївна

Кіба Софія Сергіївна                

Ковальчук Ангеліна Михайлівна 

Ковальчук Роман Васильович

Кошка Віталій Миколайович  

Кравчук Владислав Андрійович

Марач Софія Романівна          

Мельник Богдан Андрійович 

Момот Андрій Михайлович   

Овчарук Максим Сергійович

Понирко Еміль Олександрович 

Ревут Маргарита Сергіївна     

Середа Діана Ігорівна               

Сіжук Анастасія Валеріївна     

Сосновська Яна Сергіївна        

Стаднік Аделіна Андріївна      

Стасюк Богдан Іванович           

Тарасюк Марія Вікторівна        

Трофимчук Єлизавета Юріївна

Українець Артем Іванович 

Усік Едуард Романович

Цимбалюк Вікторія Валентинівна

Юрим Максим Олександрович 

Якимчук Олександр Вікторович 

 

Перевести 32  учні 1-Б класу, а саме:

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Бліхар Дмитро Михайлович

Богатько Андрій Олександрович

Бойко Яна Русланівна

Ваврещук Вероніка Ігорівна

Веремчук  Дарина Ігорівна

Веремчук Серафим Миколайович

Гарбарчук Ірина Олександрівна

Довбак Орест Юрійович

Жабський Максим Юрійович

Захарко Вікторія Олександрівна

Кіптель Кіра Андріївна

Косянець Владислава Дмитрівна

Крищук Емма Русланівна

Лазорів Марія Михайлівна

Лазорів Юрій Михайлович

Майструк Тимофій Олександрович

Марковець Єлизавета Володимирівна

Марущак Денис Русланович

Миронов Дмитро Андрійович

Мосійчук Данило Сергійович

Павлов Денис Вікторович

Присташ Вадим Іванович

Савицький Максим Олександрович

Сальник Максим Володимирович

Степанюк Анастасія Вадимівна

Сьомак Вадим Павлович

Ткач Ілля Андрійович

Уніч Ірина Олександрівна

Черненков Ілля Андрійович

Черньоний Юрій Олександрович

Шевчук Денис Олександрович

Рудько Антон Вячеславович

 

Перевести 29  учнів 2-А класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

1.

Баховський Дмитро Павлович

2.

Білошицький Богдан Сергійович

3.

Вознюк Оксана Вікторівна

4.

Гергелюк Анна Леонідівна

5.

Дем’янчук Каміла Юріївна

6.

Захарчук Валерія Юріївна

7.

Котюга Андрій Вікторович

8.

Коченюк Віктор Ігорович

9.

Кулик Аліна Вікторівна

10.

Курганович Артем Сергійович

11.

Крот Єлизавета Миколаївна

12.

Лабунець Олександр Дмитрович

13.

Лемешко В’ячеслав Володимирович

14.

Легкий Ілля Павлович

15.

Литвинчук Марія Русланівна

16.

Лукомський Вадим Валентинович

17.

Тала щук Анастасія Миколаївна

18

Малиш Іван Олексійович

19.

Мамчур Ольга Романівна

20.

Мельников Ілля Юрійович

21.

Мочаєва Соломія Петрівна

22.

Муринець Вадим Русланович

23.

Повх Данило Віталійович

24.

Саврук Соломія Ярославівна

25.

Соколюк Артем Миколайович

26.

Стасюк Мирослав Миколайович

27.

Фесюк Ярослав Сергійович

28.

Чернадчук Поліна Вільямівна

29.

Кльоп Ніка Андріївна

 

Перевести 29  учнів 2-Б класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

1.

Бородій Максим Олександрович

2.

Будько Андрій Андрійович

3.

Була Вікторія Сергіївна

4.

Васильков Андрій Вікторович

5.

Власюк Софія Русланівна

6.

Дворак Ольга Вікторівна

7.

Дідик Олександра Володимирівна

8.

Дідич Олександр Юрійович

9.

Єгоров Микита Олександрович

10.

Зарицкий Іван Ігорович

11.

Котяй Дар’я Сергіївна

12.

Кохановський Артем Олександрович

13.

Кудельський Іван Романович

14.

Кучик Михайло Миколайович

15.

Лашкевич Дарина Ігорівна

16.

Левчук Максим Андрійович

17.

Мельник Марина Андріївна

18.

Мишталь Владислав Романович

19.

Моторко Артем Олегович

20.

Норенко Максим Олександрович

21.

Парфенюк Вікторія Віталіївна

22.

Прохор Ліля Михайлівна

23.

Рималовська Дарія Богданівна

24.

Рощук Олександр Андрійович

25.

Степчук Ольга Максимівна

26.

Усік Остап Юрійович

27.

Штиль Тетяна Миколаївна

28.

Юсковець Олександра Олександрівна

29.

Рокитов Єгор Євгенійович

 

Перевести 13  учнів 3-А класу, а саме:

 

 

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Бабій Софія Олексіївна

  1.  

Бачук Денис Андрійович

  1.  

Величко Аліна Сергіївна

  1.  

Вольніченко Аліна Володимирівна

  1.  

Бачук  Денис Андрійович

  1.  

Давиборан Давид Олегович

  1.  

Демчук Вікторія Вікторівна

  1.  

Дідич Мирослав Олегович

  1.  

Кіян Софія Михайлівна

  1.  

Мельник Максим Сергійович

  1.  

Сидорук Ілона Анатоліївна

  1.  

Степурко Олександра  Олександрівна

  1.  

Моторна Сніжана Олександрівна

 

Перевести 25  учнів 3-Б класу, а саме:

 

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Августинович Давид Іванович

  1.  

Дідовець Арсен Андрійович

  1.  

Журавель Юлія Русланівна

  1.  

Зражевська Євгенія Олександрівна

  1.  

Іванов Андрій Олександрович

  1.  

Кричильська Яна Олександрівна

  1.  

Крока Володимир Олегович

  1.  

 Покорська Максель Анна Олексан

  1.  

Покорська Максель Марія Олексан

  1.  

Кузнєцов Данило Миколайович

  1.  

Кулик Яна Вікторівна

  1.  

Кухарук Дарина Іллівна

  1.  

Козачок Назар Андрійович

  1.  

Козачук Назар Валерійович

  1.  

Новак Єлизавета Віталіївна

  1.  

Мулько Назар Вікторович

  1.  

Середа Максим Олександрович

  1.  

Солодка Софія Михайлівна

  1.  

Стельмащук Роман Романович

  1.  

Сухарєва Марія Ігорівна

  1.  

Сагайдаковська Дарина

Володимирівна

  1.  

Шульган Владислав Дмитрович

  1.  

Черненков Максим Андрійович

  1.  

Червюк Вадим Олександрович

  1.  

Яскал Іван Олександрович

 

Перевести 18  учнів 4-А класу, а саме:

 

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Басюк Валерія Юріївна

  1.  

Ваврещук Маргарита Ігорівна

  1.  

Воробйова Софія Сергіївна

  1.  

Вознюк Валерія Андріївна

  1.  

Вознюк Олексій Олегович

  1.  

Гузюк Богдан Олексійович

  1.  

Довгалець Яна Миколаївна

  1.  

Заремська Влада Володимирівна

  1.  

Кохановський Олег Олександрович

  1.  

Кожарко Надія Андріївна

11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Регеза Артем Олегович

12.

Лукомська Яна

13.

Мілоста Микола Борисович

14.

Новак Роман Миколайович

15.

Стасюк Назар Юрійович

 16.

Цикун Ілля Володимирович

17.

Шевцова Анастасія Ігорівна

18.

Юрчик Анастасія Юріївна

 

Перевести 20  учнів 4-Б класу, а саме:

 

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Блащук Маргарита Ярославівна

  1.  

Бондар Карина Русланівна

  1.  

Веденєєва Марічка Русланівна

  1.  

Вознюк Владислав Васильович

  1.  

Головач Владислав Олександрович

  1.  

Жданюк Анастасія Сергіївна

  1.  

Ковальчук Аміна Ігорівна

  1.  

Крук Юрій Вікторович

  1.  

Левчик Дмитро Олександрович

  1.  

Ліньова Анна Сергіївна

  1.  

Пилипака Маргарита Василівна

  1.  

Правосуд Євгенія Олександрівна

  1.  

Процик Ніна Тарасівна

  1.  

Рогова Вікторія Валентинівна

  1.  

Снітко Денис Валерійович

  1.  

Сосновська Анна Сергіївна

  1.  

Тхоревський Тарас Віталійович

  1.  

Цимбалюк Ігор Олегович

  1.  

Шлеюк Софія Олександрівна

  1.  

Якимчук Влад Вікторович

 

Протокол №8 від  27.05.2016

Перевести 21  учень 5-А класу, а саме:

 

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Алексійчук Яна Ігорівна

  1.  

Богатько Олександр Олександрович

  1.  

Везденко Софія Сергіївна

  1.  

Велика Вікторія Олексіївна

  1.  

Власюк Ігор Миколайович

  1.  

Гавлітіна Богдана Володимирівна

  1.  

Глущенко Олександр Андрійович

  1.  

Дербак Ярослав Васильович

  1.  

Легка Надія Павлівна

  1.  

Ліщинський Данило В’ячеславович

  1.  

Овчарук Ярослав Сергійович

  1.  

Огородницька Вікторія Василівна

  1.  

Потапчук Володимир Сергійович

  1.  

Рижа Вікторія Сергіївна

  1.  

Савчук Вікторія Віталіївна

  1.  

Слободенюк Софія Сергіївна

  1.  

Тарковський  Андрій Тарасович

  1.  

Ткачук Яна Олегівна

  1.  

Федоров Яніслав Анатолійович

  1.  

Фінчук Руслан Миколайович

  1.  

Ярмольчук Олександр Юрійович

 

 

Перевести 20  учнів 5-Б класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Баховська Маргарита Павлівна

  1.  

Бондар Віталій Віталійович

  1.  

Будько Роман Сергійович

  1.  

Голіброда Валентин Володимирович

  1.  

Драка Віталій Васильович

  1.  

Єгоян Акоб Шангенович

  1.  

Журавель Андрій Русланович

  1.  

Зарічна Юлія Михайлівна

  1.  

Кальчишин Максим Русланович

  1.  

Ковальчук Дмитро Юрійович

  1.  

Кожушок Вікторія Валеріївна

  1.  

Кужель Павло Степанович

  1.  

Михальський Тарас Вікторович

  1.  

Несвіт Артем Миколайович

  1.  

Переходьмо Дмитро Юрійович

  1.  

Сач Орися Сергіївна

  1.  

Семенюк Анастасія Русланівна

  1.  

Тарасюк Іван Володимирович

  1.  

Цимбалюк Максим Григорович

  1.  

Ющук Діана Іванівна

 

 

Перевести 22  учні 6-А класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Адамчук Олександра Олександрівна

  1.  

Бирда Дарина Олександрівна

  1.  

Гаврилюк Оксана Олександрівна

  1.  

Кичан Юлія Євгенівна

  1.  

Колошва Максим Ігорович

  1.  

Ковбар Антон Анатолійович

  1.  

Малащук Анна Андріївна

  1.  

Медвідь Яна Сергіївна

  1.  

Никончук Анна Сергіївна

  1.  

Одейчук Зоряна Ігорівна

  1.  

Озарчук Ольга Василівна

  1.  

Подлесна Анастасія Миколаївна

  1.  

Русаненко Діана Володимирівна

  1.  

Савицька Оксана Олександрівна

  1.  

Сидорук Андрій Олегович

  1.  

Семенюк Владислав Русланович

  1.  

Середа Павло Тарасович

  1.  

Трухонь Назар Сергійович

  1.  

Тозік Анна Юріївна

  1.  

Циганчук Віталій Васильович

  1.  

Цимбалюк Кіріл Олександрович

  1.  

Щур Ірина Іванівна

 

Перевести 28  учнів 6-Б класу, а саме:

 

за/п

Прізвище, ім.’я, по батькові

  1.  

Бирда Вікторія Миколаївна

  1.  

Бучаєвський Роман Олександрович

  1.  

Ващук Катерина Василівна

  1.  

Власюк Тарас Петрович

  1.  

Драганчук Максим Олегович

  1.  

Дворак Олександра Вікторівна

  1.  

Кравчук Дарина Сергіївна

  1.  

Кухта Марія Віталіївна

  1.  

Лазарчук Вікторія Дмитрівна

  1.  

Литвинчук Олександр Сергійович

  1.  

Ліпінська Анастасія Олегівна

  1.  

Мартинюк Олег Володимирович

  1.  

Мосійчук Анна Олександрівна

  1.  

Одейчук Сергій Русланович

  1.  

Оліфір Руслан Віталійович

  1.  

Панчук Марія Юріївна

  1.  

Присташ Вікторія Іванівна

  1.  

Середа Богдан Олександрович

  1.  

Сидорчук Владислав Віталійович

  1.  

Стельмащук Назарій Романович

  1.  

Токарчук Софія Юріївна

  1.  

Тотовицький Дмитро Володимирович

  1.  

Франовський Дмитро Христович

  1.  

Франовський Олександр Христович

  1.  

Царук Софія Юріївна

  1.  

Шульган Юрій Дмитрович

  1.  

Янчук Олександр  Олександрович

  1.  

Ярмольчук Аліна Юріївна

Переглядів: 305 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Погода в Костополі
Користувачі


Партнери
width="60"
width="70"
width="80"
Статистика
Copyright MyCorp © 2019